Головна » Про компанію » Новини » «Датагруп» розширює кордони з надання хмарних послуг

«Датагруп» розширює кордони з надання хмарних послуг

30.10.2017

Послуга «Віртуальний Дата-центр (IaaS)» відтепер доступна і за межами України. «Датагруп» пропонує своїм клієнтам два тижні безкоштовного тестування послугою в дата-центрах DEAC, а також професійні консультації щодо вибору індивідуальної конфігурації послуги «Віртуального Дата-центру»

У жовтні 2017 року компанія «Датагруп» запускає сервіс «Віртуальний Дата-центр (IaaS)» та зберігання даних в європейських дата-центрах DEAC (Латвія). Багаторічний досвід в розробці та впровадженні широкого спектру ІТ-послуг, дозволяє DEAC спільно розробляти індивідуальні рішення з урахуванням особливостей галузі та бізнес-задач клієнта, тим самим надаючи послуги Private data centers.

Шукаючи відповідь на питання власників бізнесу, де розмістити свої дані – в Україні чи за кордоном, «Датагруп» розширила географію хмарних послуг. Відтепер клієнти компанії, для яких використання хмарних сервісів стало невід’ємною частиною повсякденної роботи, отримують можливість здійснити вибір на користь вітчизняного чи європейського хмарного сховища. Обидва варіанти гарантують збереження даних користувачів та можливість організувати IT-інфраструктуру будь-якого рівня складності.

Основні переваги хмарних технологій від «Датагруп» – це доступність, безпека та економічна доцільність сервісу, де не потрібно платити за нові сервери для зберігання даних, а можна їх вигідно орендувати в оператора та отримати всі необхідні для користування ресурси в короткі терміни.

 Довідка

Дата-центр Рига (DEAC), спроектований відповідно до стандартів безпеки EN 50600 Class 3, і є одним з найбільших в Північній Європі. Компанія DEAC володіє двома власними дата-центрами в Ризі (Латвія), а також має майданчики у Франкфурті, Амстердамі, Лондоні, Стокгольмі.  Відповідність стандарту ISO 27001: 2013 і вимогам стандарту безпеки PCI DSS дозволяє гарантувати якість всіх аспектів надання сервісу. Інфраструктура дата-центру гарантує надійне і стабільне з'єднання з незмінно високою швидкістю в міждержавному масштабі. Всі сервіси DEAC створюються на базі основного дата-центру, мають широкий географічний обхват і катастрофостійку інфраструктуру. DEAC довіряють клієнти з 40 країн світу.