Головна » Про компанію » Новини

Новини

02.09.2016

«Датагруп» підтримала Харківське авіашоу

«Датагруп» забезпечила Інтернетом один із найяскравіших та вражаючих спортивно-розважальних заходів, що тривав протягом 2-х днів. Авіашоу, яке відбулося 27 серпня на аеродромі Коротич у Харкові, вже вдруге приурочили до Дня української авіації.

Детально
29.08.2016

Хмарний електронний документообіг для підприємств цивільної авіації

У п’ятницю, 26 серпня, відбувся семінар на тему: «Впровадження електронного документообігу та переваги використання хмарних рішень для підприємств галузі цивільної авіації».

Детально
25.08.2016

«Датагруп» запровадила нові пакетні пропозиції на хмарні сервіси

«Датагруп» запровадила нові пакетні пропозиції на хмарні рішення для своїх клієнтів. «Датагруп» є сертифікованим партнером Microsoft. Статус Cloud Solution Provider, який підтверджує наявність прямого контракту з Microsoft, компанія отримала в червні 2016 року.

Детально
23.08.2016

«Датагруп» підтримала фінал Кубка України зі стронгмену

«Датагруп» виступила офіційним партнером фіналу Кубку України зі стронгмену. Цей турнір відбувся в Луцьку вже вчетверте. Захід був проведений 20 серпня 2016 року в День міста і з нагоди Дня Незалежності України.

Детально
16.08.2016

«Датагруп» розгорнула Wi-Fi - зону на березі Київського моря

Команда технічного департаменту «Датагруп» реалізувала незвичайний проект. Вона забезпечила інтернетом внутрішній захід для компанії Kernel. Конференція співробітників Kernel на березі Київського моря пройшла 5 серпня. Перед фахівцями компанії постало непросте завдання - практично за день забезпечити клієнтові зовнішній канал Інтернет-зв’язку і Wi-Fi-покриття місцевості, де проходив захід.

Детально
03.08.2016

«Датагруп» запровадила нову послугу міжнародного зв'язку «Датасвіт»

«Датагруп» запровадила нову послугу міжнародного телефонного зв'язку «Датасвіт». Вона надає можливість абонентам компанії значно заощадити на дзвінках в інші країни світу. У список напрямків, за якими можуть телефонувати користувачі «Датасвіт», входять найпопулярніші країни Європи, Азії, Америки, Африки.

Детально
19.07.2016

Новим генеральним директором «Датагруп» став Михайло Шелемба

Новим генеральним директором національного оператора зв’язку «Датагруп» став Михайло Шелемба. До цього Михайло керував низкою проектів з масштабної трансформації напрямку бізнесу фіксованого зв’язку одного з найбільших телеком-операторів на Близькому Сході під час своєї роботи впродовж 6 років у всесвітньо відомій консалтинговій компанії McKinsey & Company.

Детально
07.07.2016

Доходи «Датагруп» за підсумками першого півріччя зросли на 7,5%

Генеральний директор компанії «Датагруп» Олександр Кардаков 6 липня провів прес-конференцію, на якій він розповів про підсумки роботи компанії в першій половині року. За цей період «Датагруп» оптимізувала структуру, запустила бізнес хмарних сервісів і ряд нових продуктів для корпоративних клієнтів, а також продовжила розвиток міжнародного напрямку.

Детально
01.07.2016

«Датагруп» запустила власний телефонний центр обслуговування клієнтів

Національний оператор зв'язку «Датагруп» запустив власний центр телефонного обслуговування клієнтів. В першу чергу він буде обслуговувати представників малого та середнього бізнесу (SMB-сегмент), а також роздрібних абонентів компанії (B2С-сегмент).

Детально