Головна » Про компанію » Новини

Новини

26.02.2016

Студенти-телекомунікаційники пройшли практику в «Датагруп»

Студенти Державного університету телекомунікацій пройшли виробничу практику в «Датагруп». Десять третьокурсників ВНЗ з 8 по 26 лютого отримували актуальні і затребувані знання у провідних фахівців супутникового напрямки компанії.

Детально
23.02.2016

«Датагруп» виступила спонсором Хакатону аграрних інновацій

Компанія «Датагруп» стала офіційним спонсором Всеукраїнського Хакатон аграрних інновацій, який відбувся в Києві з 19 по 21 лютого 2016 року.

Детально
09.02.2016

«Датагруп» бере участь в підготовці до впровадження 4G

Компанія «Датагруп» взяла участь у фінансуванні науково-дослідницької роботи, спрямованої на впровадження радіотехнології мережі мобільного зв'язку 4-го покоління.

Детально
04.02.2016

«Датагруп» посилює управлінську команду

Національний оператор зв'язку «Датагруп» оголошує про перехід Сергія Одинця на позицію «Керівника проекту з розвитку межоператорского бізнесу».

Детально
01.02.2016

Нові розробки «Датагруп» в дії: банківські спецпідрозділи в Донецькій і Луганській областях

У листопаді 2015 року Національний оператор зв'язку «Датагруп» представив перші в Україні броньовані автомобілі спеціального призначення – два мобільні підрозділи банку на базі вантажного шасі «КрАЗ».

Детально
29.01.2016

«Датагруп» стає SPLA-партнером корпорації Microsoft

Компанія «Датагруп» уклала партнерську угоду з корпорацією Microsoft за програмою ліцензування Service Provider License Agreement (SPLA), тим самим розширивши портфель надаваних послуг.

Детально
21.01.2016

«Датагруп» представляє Директора зі стратегічного розвитку

Національний оператор зв’язку «Датагруп» оголошує про перехід Джеффа Хаулі в компанію на посаду виконавчого директора з корпоративної стратегії (Executive Director for Corporate Strategy).

Детально
12.01.2016

Проект «Датагруп» представлений в першому національному виданні «HR-брендинг в Україні. Теорія та практика»

У 2015 році найавторитетніша премія країни, яка нагороджує найбільш успішні проекти в області роботи з персоналом, «HR-бренд Україна», відзначила своє 5-річчя. «Премія HR-бренд» – це єдиний в Україні незалежний конкурс HR-проектів, який об'єднує всі галузі бізнесу. На честь ювілею, HeandHunter випустили спеціальну книгу «HR-брендинг в Україні. Теорія та практика».

Детально
30.12.2015

Привітання з Новим роком!

Дорогі друзі! Напередодні Новорічних свят прийміть наші щирі привітання! Ми дуже цінуємо наші партнерські відносини та бажаємо, щоб Новий 2016 рік був благодатним для кожного з нас.

Детально