Головна » Про компанію » Новини

Новини

07.08.2014

Новий рівень бізнес спілкування - аутсорсинговий контакт-центр «Датагруп»

Потреба в оптимізації комунікаційної роботи з масовими галузевими клієнтами призвела до високих темпів зростання зацікавленості багатьох бізнес-структур в послугах сучасних і високоінтелектуальних центрів обробки викликів (call- або контакт-центрів).

Детально
31.07.2014

Відомі перші переможці проекту «Online Ukraine» від «Датагруп»

З червня 2014 року стартував соціальний проект «Online Ukraine», ініційований національним оператором зв'язку «Датагруп». Основною метою проекту є популяризація найкрасивіших, популярних і маловідомих історичних або природних місць такої великої та незвіданої ще України.

Детально
13.06.2014

«Датагруп» продовжує розвивати телемедицину в Україні

Національний оператор зв'язку «Датагруп» спільно з Благодійною фундацією «Відкриті серця України» продовжує реалізацію проекту «Національна телемедична мережа» в Україні. Проект розвивається за підтримки Міністерства Охорони здоров'я.

Детально
28.05.2014

«Датагруп» став основним постачальником послуг зв'язку для Держпідприємства Украерорух

Національний оператор зв'язку «Датагруп» оголошує про перемогу у відкритому тендері Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух).

Детально
22.04.2014

Роздрібний бізнес «Датагруп» продовжує активно розвиватися

«Домашній телеком», роздрібний напрям бізнесу національного оператора зв'язку «Датагруп», підводить підсумки роботи в першому кварталі 2014 року. Підсумки роботи оцінюються за трьома критеріями: абонбаза, рівень ARPU, проникнення.

Детально
26.03.2014

Олександр Данченко про подальші кроки розвитку галузі

Дивовижні зараз часи. Ми всі живемо в ситуації, яка здатна згуртувати і об'єднати. Або, наприклад, загальнонаціональна ідея очищення, визнання власних помилок, розробки концепцій виходу з кризи, прихід до влади нових персон.

Детально
03.03.2014

Олександр Данченко: «Без чітких і прозорих правил телеком-ринок задихається»

Генеральний директор «Датагруп» Олександр Данченко розповів про перспективи розвитку ринку телекомунікацій під впливом ситуації, що склалася в країні. Інтерв'ю журналістам ділового інформаційно-новинного порталу Delo.ua

Детально
03.03.2014

Відкритий лист Генерального директора «Датагруп» Олександра Данченка до всіх операторів зв'язку України та регуляторним органам

Шановні колеги, друзі, партнери! Звернутися до всіх вас з відкритим листом змушує ситуація, яка склалася в Україні, коли наша країна опинилася на порозі війни. Я українець, я народився, виріс, живу в цій країні, тут ростуть мої діти.

Детально
08.01.2014

«Датагруп» у рейтингу 500 найкращих компаній України

У грудні 2013 року журнал «Капітал» опублікував рейтинг 500 найкращих компаній України, оцінюючи стан української економіки та результат діяльності найбільших компаній України протягом п'яти останніх років.

Детально