Головна » ПРОЕКТИ » Проекти компанії » Корпоративна супутникова мережа для АЗС SHELL

Корпоративна супутникова мережа для АЗС SHELL

01.12.2013

«Датагруп» в рекордно короткі терміни побудувала корпоративну мережу передачі даних для мережі автозаправних станцій Shell в Україні. Мережа розгорнута на основі супутникових технологій iDirect 5300 і пов'язує в одне ціле 147 АЗС по всій території України. Технологія iDirect є однією з найбільш ефективних супутникових систем на ринку VSAT і забезпечує ефективне використання смуги пропускання як на супутниковому сегменті, так і на рівні IP-протоколу.

Побудова нової інфраструктури обміну даними на основі супутникових технологій дозволить систематизувати інформаційні потоки між мережею АЗС і головним офісом: розвивати «карткові» програми лояльності, контролювати залишки палива, здійснювати віддалене управління в цілому. В рамках побудови корпоративної мережі для АЗС Shell був організований наземний канал передачі даних, який пов'язує головний офіс Shell в Києві з центральною супутникової станцією «Датагруп», а серверне обладнання клієнта розміщено в Дата-центрі компанії.

Супутниковий зв'язок між мережею АЗС і центральної супутникової станцією «Датагруп» організований на швидкості 1 Мбіт/с.