Головна » Послуги » Агросектор

Агросектор

В Україні аграрна галузь одна з напрямків економіки, яка швидко розвивається. Останні 5 років у всьому світі на допомогу аграріям приходять високі технології. Завдяки впровадженню останніх, агрокомпанії економлять фінансові ресурси, наприклад, скорочуючи споживання палива. 

Фахівці «Датагруп» розробили цілий комплекс пропозицій для компаній агросектору. 

Передача даних:

  • будівництво міжнародних, міжміських і міських каналів зв'язку; 
  • оганізація бездротових каналів передачі даних. 

Всі ці послуги дозволять компаніям об'єднати всі розрізнені філії та об'єкти в одну корпоративну мережу, тим самим постійно відслідковувати стан. Також послуги передачі даних дозволяють проводити віддалено регулярні наради та планерки, тим самим значно заощаджуючи адміністративний бюджет. 

Інтернет та телефонія:

Сучасні цифрові послуги інтернет та телефонії перестають виконувати традиційні функції прийому і передачі інформації. 

Додаткові послуги на базі інтернет: 

  • захист від DDoS атак; 
  • антивіруси; 
  • організація WI-FI інфраструктури та інше. 

Додаткові послуги на базі телефонії: 

  • віртуальний контакт-центр; 
  • послуга «0-900» та «0-800»; 
  • надання цифрового потоку з одним і більше номерами, тощо.

Спеціальні рішення:

Система моніторингу та диспетчеризації рухомих об'єктів дозволить в режимі реального часу спостерігати за всім автотранспортом підприємства. Крім відстеження пересування, система дозволяє контролювати витрату палива, стоянки автомобіля, тощо.

Відеоспостереження і трансляція картинки в інтернет дає можливість спостерігати за всім, що відбувається на об'єктах компанії. Камери можуть бути встановлені в будь-якому місці як на вулиці, так і в приміщенні. Завдяки можливості організації високошвидкісних бездротових каналів передачі даних, система відеоспостереження може працювати в будь-якій точці країни, де б не перебували земельні активи підприємства. Трансляція картинки організовується на закритому веб-ресурсі, доступ до якого можливий лише за логіном/паролем.