Головна » Послуги » Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Доступ до мережі Інтернет та використання високих технологій докорінно змінили традиційне ведення бізнесу. Успіх будь-якого підприємства залежить від задіяних каналів зв'язку, оперативності та надійності комунікацій. Саме тому основним завданням компанії «Датагруп» є організація доступного та ефективного доступу до мережі Інтернет для своїх клієнтів, а основною метою є гарантована запорука успіху у вирішенні IТ-задач будь-якої складності і масштабу, пропонувати клієнтам рішення, розраховані на досягнення рекордно високих показників.

Фахівці «Датагруп» - згуртована команда професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи в галузі телекомунікацій. Надійність, висока якість і стабільність послуг забезпечують власні волоконно-оптичні канали зв'язку, сучасне обладнання провідних світових виробників, співпраця з провідними магістральними операторами.

У портфелі «Датагруп» є розроблені високотехнологічні проекти для державного сектора, великого бізнесу (енергетика, агро, логістика, рітейл). Компанія обслуговує весь спектр клієнтів від крупного до малого.

Однією з основних послуг Датагруп, є об'єднання територіально віддалених підрозділів і офісів з метою ефективного обслуговування та ведення бізнесу.

Створення корпоративної мережі та об'єднання офісів дозволить Вашій компанії підвищити ефективність роботи, спростить документообіг всередині фірми, а також поліпшить взаємодію між співробітниками фірми і створить єдину мережу. Всеукраїнська зона покриття дозволяє підключати до корпоративної мережі нові філії та офіси в короткі терміни.

Єдина мережа забезпечує широкий спектр можливостей:

  • Охоплення всіх робочих місць підприємства в online режимі 
  • Забезпечення конфіденційності та безпеки
  • Доступ до ресурсів корпоративної мережі віддалено: єдині клієнтські бази, сервери бухгалтерської звітності, системи відеоспостереження та охорони
  • Високошвидкісний доступ до мережі Інтернет
  • Розсилка великих обсягів даних по одному або багатьом адресам 
  • Можливість резервування послуги на всіх рівнях 
  • Висококваліфікована технічна підтримка 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік


Довірте експертам «Датагруп» проектування та впровадження найкращого рішення, здатного розвиватися разом із зростанням Вашого бізнесу. Ми здійснюємо поставку, установку і обслуговування телекомунікаційного обладнання від провідних світових виробників, а також здійснюємо його цілодобову технічну підтримку.

Компанія докладає багато зусиль для надання послуг на високому рівні і надає користувачам гарантію якості спеціальною угодою про рівень обслуговування (Service Level Agreement). В результаті замовник отримує повний контроль над власною мережею та її функціонуванням.

Крім комплексного професійного підходу в побудові і розвитку транспортної наземної мережі, компанія пропонує та будує супутникові мережі на базі технології VSAT. Такі рішення особливо актуальні у важкодоступних районах, а також при побудові резервних каналів.

Наші фахівці індивідуально підходять до кожного запиту і з урахуванням всіх побажань і вимог допомагають визначитися, яке рішення буде оптимальним для Вас. Висока пропускна здатність мережі забезпечує надійну роботу будь-яких сучасних мультимедійних додатків. Цілодобовий моніторинг та резервні канали зв'язку гарантують комфортну роботу з нами у якості партнера, який виріше Ваші телекомунікаційні задачі.