Головна » Послуги » Передача даних

Передача даних

Компанія «Датагруп» пропонує послугу «побудова корпоративних мереж передачі даних», створену для клієнтів, у яких є регіональні офіси, склади, магазини, тощо, як в Україні, так і за кордоном.

Завдяки професійному підходу компанії «Датагруп» до створення транспортної наземної мережі та її подальшого розвитку по всій території України, клієнт отримує доступ до послуги високої якості. Для підвищення зручності та доступності до інформації був створений Договір про рівень обслуговування (Service Level Agreement), де прописані основні принципи роботи каналів, цілодобовий моніторинг їх працездатності, спостереження за працездатністю клієнтських додатків і мережевого обладнання, відновлення працездатності мережі при пошкодженні однієї з магістральних ділянок.

Можна об'єднати розподілені локальні мережі в одну, скориставшись послугами віртуальних приватних локальних мереж (VPLS, Virtual Private LAN Services) або VPN Рівня 2. При цьому клієнт отримує повний контроль над своєю мережею і її функціонуванням, так як мережа оператора зв'язку повністю прозора та мережа замовника її не бачить.

Сервіс VPLS - це той базис, на якому будується мережа передачі даних для замовника. Крім цього, клієнти можуть отримати доступ до інших послуг. Для корпоративних клієнтів компанія «Датагруп» може не тільки запропонувати послуги з побудови і супроводу наземної інфраструктури, а й побудувати супутникові мережі на базі технології VSAT. Дане рішення особливо актуально в важкодоступних районах, а також при створенні резервних каналів.